Zajištění cateringových služeb

catering

Proměňte svůj banket v opravdovou fiestu

Jídlo je stěžejní součástí každého eventu a není proto radno nechat nic náhodě. Chci, aby až vaši hosté přijdou domů a zeptají se jich jejich příbuzní: "A co jídlo?", museli odpověděť: "Neskutečný, báječný, to jsem fakt v životě neviděl a nejedl". Proměním jídlo na vaší akci v opravdový zážitek, o němž se bude ještě dlouho mluvit.  

Komplexní služby

S mým týmem zajistíme vše za vás, takže na vás bude jen věnovat se svým hostům, bavit se a užít si krásný večer. Součástí našich služeb je i zajištění nádobí a veškerého potřebného zařízení. Připravujeme vše tzv. na klíč, takže nejen že budete mít o starost míň, ale zcela jistě budete mít o radost víc.

Profesionální služby a zkušenost

Za svojí dlouholetou kariéru se mohu pochlubit úspěšným organizování několika stovek banketů a eventů nejrůznějších velikostí (od 15 po 1200 lidí) pro nejnáročnější klientelu ve Španělsku i v Čechách. Můžete si být proto jisti, že je osud vašeho eventu v těch nejlepších rukou.

Originalita a jedinečnost

Chápu každou událost jako příležitost k vyvolání nevšedního zážitku u mých hostů. Nečekejte ode mne kilometry šunkových rolek a levných uzenin. Každé události věnuji maximum energie a snažím se hosty zaujmout, překvapit a někdy i v dobrém slova smyslu šokovat tím nejlepším z moderní španělské gastronomie.