Kuchařské kurzy pro kuchaře i amatéry

david_8_INTERNET-1715466747-O

Kurzy zaměřené na Španělsko

Ve svých kurzech se specializuji na španělskou kuchyni. Kurzy se věnují většinou jednomu stěžejnímu receptu, popř. rodině příbuzných receptů, z nichž jeden za doprovodu účastníků kurzu předvedu a simultáně kontroluji jejich postup. Každý uchazeč dostane precizně popsaný recept včetně užitečných rad pro výběr surovin a eliminaci nejčastějších chyb.  

Kurzy pro profesionály

Kurzy pro profesionály jsou zaměřeny na zvládnutí vybraných receptů v náročném restauračním provozu. Kromě samotných receptů se probírá širší rámec včetně správné prezentace, dobrého výběru surovin, ideální sezóny pro recept a v neposlední řadě kritická místa ekonomické rozvahy receptu.

Kurzy pro nadšence

Kurzy pro nadšence se stávají stále oblíbenějšími. Někdy se mi podle počtu uchazečů zdá, že celá Praha si každý týden musí dávat paellu a salmorejo, ale velký zájem mě nesmírně těší. Nejoblíbenějšími kurzy jsou samozřejmě kurzy na zvládnutí paelly, mořských plodů a ryb, ale spektrum kurzů je téměř neomezené a velice rád nadšence se zájmem o Španělsko zasvěcuji i do temnějších, méně prozkoumaných koutů naší kuchyně, do světa jehněčího pečeného masa, pokrmů ze sušené tresky, loveckých pokrmů apod.

Pokud máte zájem o některý z kurzů, kontaktujte mě.